ACİL PARÇA EŞYA NAKLİYAT FİYATI : 0532 362 0016 - Hızlı Servis, Uygun Fiyat, Garantili ve Sigortalı Nakliye. Özfilo Nakliyat : 0216 427 1783

post title
  • ozfilonakliyat
  • 0532 3620016

ÖZFİLO ŞEHİR İÇİ ŞEHİR DIŞI PARÇA EŞYA NAKLİYAT

PARÇA EŞYA TAŞIMADA GÜVEN VEREN NAKLİYAT FİRMASI OLARAK TEK OLMAK ve YAPTIĞIMIZ BÜTÜN NAKLİYAT İŞLERİNDE MÜŞTERİMİZİN GÜVENİNİ KAZANMAK. MÜŞTERİLERİMİZİN GÖNLÜNDE PARÇA EŞYANAKLİYATIN DA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDE HER DAİM İLK SIRAYI ALMAK.

Parça eşya nakliyat ve paketleme işlemlerinde oldukça özenli ve titiz davranmaktayız. Şehirlerarası Nakliyat hizmeti veren taşıma personelimiz gerekli bilgiye sahip, eğitimli, titiz ve deneyimlidirler. Şehirlerarası nakliyat yaparken tüm paketleme işlemlerinde birinci sınıf ve daha önce kullanılmamış malzemeleri tercih ederek, değerli eşyalarınız zarar görmemesini sağlamaktayız. Nakliyat ve paketleme işlemi sırasında ekip başında görev yapan arkadaşımıza belirteceğiniz kıymetli eşyalarınıza (antika eser, değerli taş, değerli tablo, küçük büyük kasa, manevi değeri yüksek eşyalar yada özel eşyaalrınız vs…) ekstra hassasiyet gösterilecektir.

ozfilonakliyat.com